Technické zásahy po vichřici 29. 10. 2017

I naše jednotka držela od 28. 10. do 29. 10. 2017 pohotovost. Jednalo se o šest výjezdů technické pomoci k odstranění polomů. 

První výjezd byl nahlášen občany, krátce po 11 hodině, a vyjelo se s vozem CAS 25 LIAZ v počtu 1+4. Na silnici mezi Hradišťkem a Žiželicemi se nacházel polom přes půl silnice. Následovaly další zásahy k odstranění polomů v obci Hradišťko, Hradišťko-Kundratice, Hradišťko-Uhlířská Lhota a Žiželice-Zbraň. Poté se naše jednotka vrátila na základnu a připravila techniku k případným dalším výjezdům, který na sebe nenechal dlouhou čekat.

Druhý výjezd byl nahlášen HZS KOPIS KLADNO v 15.30 hodin k technické pomoci v obci Kundratice, jednalo se o padlý strom do drátů. Jednotka vyjela s vozidlem CAS 25 LIAZ v počtu 1+6. Po příjezdu byl strom za pomoci nakladače odstraněn a následně rozřezán, návrat na základnu byl v 16.50 hodin.

 

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře