Jarní kolo hry Plamen – 9.6.2018

Ačkoliv jindy býváme v tento termín již na soustředění, letos jsme druhý červnový víkend byli teprve na Plamenu na atletickém stadioně v Kolíně. Počasí nám přálo, byl krásný slunečný den. Maminky napekly výborné buchty, my jsme ráno po příjezdu popřáli Flůčovi narozeninám z předchozího dne, a po nástupu jsme mohli začít. Dopoledne jsme odběhali štafety dvojic a štafety 4×60 m, starší i štafety CTIF, a po obědě byly klasické útoky a útok CTIF. Nakonec jsme se vykoupali s dětmi z ostatních sborů v kádích. Ani letos jsme si bohužel neodvezli medaile, zato zážitků si vezeme nespočetně!

 

Okresní kolo v požárním sportu – soutěž dorostu 10.6.2018

Hned druhý den po Plamenu jsme vyrazili opět na kolínský stadion, kde se konala soutěž v kategorii dorost. Zde jsme soutěžili za smíšené družstvo (holky + kluci) – v disciplínách: štafeta, požární útoky, písemné testy – celkově jsme skončili na druhém místě, a pokud by se nám lépe povedli testy, mohli jsme být dokonce první. Dále každý účastník soutěžil sám za sebe ještě v dalších disciplínách – soutěž jednotlivců na 100 m překážek, dvojboj a písemné testy. Zde se nejlépe umístila Terka Chocholoušová, která si přivezla domů pohár a bronzovou medaili.

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře