Podzimní kolo hry Plamen

V neděli, 09. 10. 2016 v Třebovli, se naši mladí hasiči zúčastnili Okresního kola hry Plamen – ZPV (branný závod) 2016/2017, a i když nám počasí moc nepřálo, zažili jsme příjemný sportovní den. Tento závod je součástí celoroční činnosti a body budou připočteny k výsledkům jarního kola hry Plamen.

Do závodu byli přihlášeni v mladší kategorii dvě družstva pod vedením Katky Šťastné a ve starší kategorii jedno družstvo pod vedením Jiřího Floka. Děti běžely kolem 3km lesní cestou na čas. Po cestě bylo zároveň šest stanovišť / střelba ze vzduchovky, základy topografie, překonání lana, uvázání uzlů, požární ochrana a zdravověda/, kterými museli projít všechny děti v družstvu co nejrychleji a nejefektivněji.

V mladší kategorii bylo přihlášeno 28 družstev a naši děti skončili na krásném 10. místě.

Ve starší kategorii bylo přihlášeno 20 družstev a naši starší žáci skončili na krásném 6. místě.

Z obou umístění máme radost a věříme, že v jarním kole hry Plamen se mladší i starší žáci umístí na lepších či dokonce medailových pozicích.

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře