O pohár SDH Voleč

Dne 3. 9. 2016 se naše členky s jedním členem, JSDH Žiželice, zúčastnily soutěže O pohár SDH Voleč. Soutěžilo se v požárním útoku na dva pokusy a „silačka“. Do soutěže se přihlásilo celkem 18 týmů z blízkých i dalekých vesnic.

Naše družstvo se skládalo z žen, Jitka Modráčková, Lenka Špinková, Jana Midlochová, Kateřina Vaňková, Dráža Hašková a jednoho muže Josefa Pohořského.

Jejich nervozita opadla hned po prvním útoku, kde měli čas 51:19 a byli v tu chvíli na 3. místě. Druhý pokus byl o několik vteřin rychlejší, čas 45:99. Bohužel ani ten nestačil pro posunutí v pořadí, scházely 4 vteřiny, ale postačil pro udržení pozice z prvního pokusu, a tak naše družstvo získalo krásné 3. místo.

Do druhé soutěže „silačka“ byla vybrána Jitka Modráčková. Tato soutěž měla tři kategorie: hod sudem do dáli, počet zdvihů břemene 50kg a udržení břemene 50kg na čas. Naše „silačka“ si v této nelehké soutěži vybojovala skvělé 3. místo.

Máme radost z rozšířené sbírky pohárů, gratulujeme družstvu i Jitce Modráčkové a těšíme se na jejich další reprezentaci.

Shlédnout jejich vítězný útok můžete zde : https://youtu.be/JqB2cbgDbck

Velké díky patří i SDH Voleč, kteří zapůjčili mašinu a strojníka.

 

 

Uložit

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře