Kroužek mladých hasičů

Sbor dobrovolných hasičů Žiželice si také vychovává své svěřence a budoucí nástupce. Pracují v Kroužku mladých hasičů, který u nás funguje
už nějakou dobu. Kroužek vedou proškolení vedoucí Miloš Pohořský a Jiří Flok. Kroužek se těší stálé oblibě
a jeho členové se mohou pyšnit řadou úspěchů v různých soutěžích. Od září se do kroužku přihlásili další noví zájemci. V dnešní době má 26 dětských členů, kteří jsou rozděleni do 3 kategorií – mladší žáci, starší žáci
a dorost. Kroužek mladých hasičů se koná každou středu na školním hřišti.

Pohár starosty – mladší žáci 1. místo

Dne 4.8.2007 probíhal v Radovcesnicích II POHÁR STAROSTY, kde ve své kategorii mladší žáci získali první příčku, starší žáci obsadili příčku druhou. Tohoto klání se také zúčastnili „chlapi“, kteří vybojovali druhou pozici hned za oddílem z Končic.

Nedávno se zúčastnili podzimního kola hry Plamen, kde na 1.místě skončili mladší žáci ve složení Šantrůček Jiří, Šantrůček Dominik, Hruška Jan, Bíza Jiří a Horyna Václav.

Na 7.místě se umístili starší žáci v sestavě Aneta Kubů, Marek Mrázek, Josef Pohořský, Denisa Haviárová a Šárka Dařílková.

Již nyní se připravují na Jarní kolo, kterého se budou chtít také účastnit. My jim všem přejeme mnoho podobných a ještě lepších úspěchů a dodatečně gratulujeme k letošním získaným oceněním.

Pohár starosty – starší žáci 2. místo