HASIČSKÝ KROUŽEK OČIMA MLADÝCH HASIČŮ

Náš kroužek už zde funguje několikátý rok a stále s velkým úspěchem. Kroužek má
cca 25 členů, kteří jsou rozděleni na kategorie mladší , starší a dorost. Poslední kategorie dorost je letošní rok velkou novinkou. Snažíme se scházet pravidelně jednou týdně
ve středu. Ale pokud je před námi soutěž, tak musíme trénovat i o víkendu. Vedeme
si kroniku, kde jsou veškeré naše schůzky zapsány. Vše probíhá pod dohledem našich vedoucích, kteří všechno organizují a plánují hodně dopředu. Nemají to s námi jednoduché, malinko je pozlobíme , ale vše má své meze a my usoudíme, že nám trocha pohybu drezůry neuškodí. Nemají to s námi lehké….nebo snad nemáme to s nimi lehké ?

Letos, jako už téměř každý rok našeho působení, jsme absolvovali několik soutěží. Nejdůležitější bylo Jarní kolo hry Plamen konané ve Starém Kolíně, na které už naše mladší družstvo mělo dobře nakročeno prvním místem z podzimního kola 2007. Zde jsme dosáhli výborných druhých míst. Starší i mladší družstvo. Radost byla veliká. Na místních soutěžích v Polních Chrčicích a Radovesnicích II obsazujeme nejvyšší příčky. Dorostenky se zúčastnily okresní soutěže v Kolárovicích, kde jako nováčci obsadili krásné třetí místo. Naše sestra Adéla Hladíková se na této soutěži jednotlivců probojovala do krajského kola v Nymburce, kde skončila na 9. místě.

Na naších umístěních se podílí mimo jiné také vybavení, které nám usnadňuje práci a zlepšuje časy. 11. října vyrážíme na Podzimní kolo hry Plamen do Červeného Hrádku, tak snad budeme v našich výsledcích pokračovat a sbírat body na jaro 2009.

Za mladé hasiče Kateřina Štastná

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře