Dětský maškarní bál 2018

Dne 10. 03. 2017 proběhl v KD v Žiželicích Maškarní bál pod vedením našich hasiček. Účast byla hojná, což nás velice těší a že opravdu bylo na co koukat.

Bál zahájily naše členky krásným tanečkem v podání včelek, jejich nástup můžete shlédnout ve videu. Po nástupu následovala diskotéka a spousty soutěží pro děti a to i za pomoci rodičů, kteří se opravdu snažili. 

Odpočinkové chvíle nám zajistilo několik krásných vystoupení:

  •  předvedla se nám děvčata ze skupiny Pipi se svým aerobním cvičením
  • sólo měla Vanda Modráčková
  • krásné taneční kroky nám převedly Tadeáš Znamínko a Agáta Jirková

Za jejich představení srdečně děkujeme!!

Určitě Vás potěšila i bohatá tombola, za kterou velmi děkujeme všem našim sponzorům.

HASIČKY JSDH ŽIŽELICE

Podělte se s námi o Vaše pocity z Maškarního bálu do komentáře pod článek a nebo máte-li zájem o fotografie v originál kvalitě a bez vodoznaku, napište o jaké fotky máte zájem na email jitka.rutova@centrum.cz.

 

 

 

 

 

 

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře