Dětský karneval

Koncem března pořádaly ženy hasičky tradiční dětský karneval. Samotné akci předchází důkladná příprava, aby bylo naše počínání k světu. Především jsme byly rády, že jsme mohly všechny návštěvníky maškarního uvítat v nově opravených prostorách Kulturního domu
v Žiželicích. Sál jsme k tomuto účelu nazdobily den před tím. Dále do našich řad vstoupila nová členka, a sice Katka Vaňková z Dománovic, možná se někdo diví, že nepatří spíše mezi ženy dománovické, ale vzhledem k tomu, že chodí s Pepčou Pohořským, je nasnadě, který že to spolek je jí bližší. Takže dostala hned „za tepla“do ruky mikrofon a spolu s Kristýnou hezky celou naši akcičku uváděla. Samozřejmostí už se také stávají kostýmy pořadatelek, a tak mohli účastníci obdivovat např. sexy batmanku nebo čarodějnici, za niž by se nemusel stydět režisér Troška v některé
ze svých pohádek. Kulturně nám celou akci ozdobily nejmladší olešnické mažoretky Rozmarýnky. Stejně jako loni byly odměněny potleskem a zájmem diváků. Na programu byly různé soutěže, na své si přišli jak ti nejmenší, tak i starší děti. Tradičně se hodnotily nejlepší masky, což je každoročně pro pořadatelky velmi těžká záležitost, opravdu každá maska má totiž něco do sebe. O hudbu se letos opět starali Kamil s Jirkou. Komu se naše šibřinky líbily, budeme rády, když nám zachová  věrnost a za rok nás opět navštíví. Komu se něco nelíbilo nebo má pocit, že by něco šlo udělat lépe, rády ho mezi s sebou přivítáme, až začneme
v lednu připravovat další ročník, aby viděl, kolik úsilí této akci věnujeme. A celý ten rej masek by se nemohl konat bez záštity sponzorů, kterým  tímto společně se svými kolegyněmi ještě jednou děkuji.               J.M.

 

SPONZOŘI: Autodoprava Mikšovský, Autodoprava Pánek Josef, NAD Končice, Bar u Kubrta, Bezvanet Chlumec n.C., BRK Kuzma, Brož Jarmil, Crocodille s.r.o., Hradecký Jiří, Českomoravská stavební-Schovánková, Českomoravská stavební-Brábníková, SK Žiželice, Drobné zboží – Ďoubalová, Elektromontáže Vodička Pavel, Frotex, Chovatelé Žiželice, Kukla Josef, Živná Eva-drobný prodej, Kadeřnictví Bednářová Žiželice, Kadeřnictví Nováková Žiželice, Kadeřnictví Hanušová Lučice, Lékárna Žiželice, Mlékárna Poděbrady, Obkladač-Špinka, Občerstvení Maharadža Chlumec, Obec Žiželice, Oliton-Kubů, Ovoce-zelenina Adam Luboš, Železářství-Špinka , Mudr. Vosáhlo, Sádrokartony-Hradecký Jaroslav+Štěpán, Sokol Žiželice, Stavebniny Prima, Sýkorová  Končice, Tiskárna Domino, Tvrdík Krakovany, Truhlářství Modráček Petr, Truhlářství Pohořský Miloš, Truhlářství Drexler Štěpán, Voldánovi Končice, Worm s r.o. Chlumec, Kand Chlumec, Mudr. Lukša, Mudr. Kedelidze, Kosmetika Ulrychová, Autoservis Kosina Chlumec, SDH Žiželice, SDH Končice, Voda, topení, plyn – Semenec, Rybářský spolek Žiželice, Honební společnost Cidlina, Hudební skupina Komunál-Suchánek, Doležalová Jarmila-Česká spořitelna, Schovánek Michal Končice, Hladíková Jaroslava-pletení, háčkování, Hladová Jana, Vestfál-Hořické trubičky, Bek s r.o., Pepsi Cola, Oberreiter Tomáš Končice, COOP Nymburk, COOP Žiželice, ZAS Mezihájí Kněžice s r.o., Berner s.r.o, Sendr, Strejček Martin-Končice, Viktorin Josef-Končice, Semencová Božena-Hradištko, Petra  Vodičková

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře