Okrskové cvičení 2017

V sobotu 22. 04. 2017 v 17 hodin se u naší hasičské zbrojnice sešlo několik jednotek sboru dobrovolných hasičů, včetně naší, k okrskovému cvičení – dálková doprava vody. Jednalo se o jednotky ze SDH Žiželice, Končice, Radovesnice II, Lipec a Lovčice, s celkovým počtem kolem 40 hasičů.

Cvičení probíhalo za plného provozu s užitím výstražných signálů a bylo zaměřeno k prověření souhry jednotek a funkčnosti jejich strojů. Vyjíždělo se od firmy Crocodille přes náměstí ke končickému rybníku, odkud se voda táhla asi 500 metrů. Těší nás, že jednotky prokázaly souhru i připravenost a vše proběhlo v naprostém pořádku a bez závad. Večer, po shrnutí a vyhodnocení, následovala volná zábava s občerstvením.

Děkujeme všem zúčastněným jednotkám. Pokud budete mít zájem o fotky v plné kvalitě, napište nám.

JSDH Žiželice

Komentáře pro ty z Facebooku

komentáře