Dětský maškarní bál

Dne 11. 03. 2017 proběhl v KD v Žiželicích Maškarní bál pod vedením našich hasiček. Sešlo se Vás opravdu hodně a i různorodost masek Vašich dětí byla rozsáhlá.

Karnevalový rej zahájily naše členky vtipnou scénkou, poté následovala diskotéka a spousty soutěží pro děti.

Odpočinkové chvíle nám zajistilo několik krásných vystoupení:

• předvedla se nám děvčata ze skupiny Pipi se svým aerobním cvičením
  • své sólo ukázala mažoretka Majda Midlochová
  • bojový tanec Capoeira představili Karel Jíša a Ondra Novotný Kuzma
  • svůj tanec nám ukázaly Martina Vlková a Natálka Šimičková

Za jejich představení srdečně děkujeme!!

Určitě Vás potěšila i bohatá tombola, za kterou velmi děkujeme všem našim sponzorům.

Doufáme, že jste se bavili Vy i Vaše děti a již teď se těšíme na příští Maškarní bál v roce 2018.

HASIČKY JSDH ŽIŽELICE

Podělte se s námi o Vaše pocity z Maškarního bálu do komentáře pod článek a pokud máte zájem o fotografie v originál kvalitě a bez vodoznaku, napište o jaké fotky máte zájem a svůj email též do komentáře.